Zapisy ONLINE do Biblioteki

Zapisz się online!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników uruchomiliśmy możliwość zapisu online do Biblioteki. Opcja zdalnego zapisu dostępna jest dla studentów, doktorantów i pracowników AGH. Wypełnij odpowiedni formularz a na podany adres e-mail w ciągu kilku godzin otrzymasz potwierdzenie aktywacji konta bibliotecznego.
Jeżeli zapisujesz się w godzinach popołudniowych, wieczornych lub w dzień wolny od pracy zapis nastąpi najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Użytkownikom, którzy nie posiadają elektronicznej legitymacji ELS/ELD przy pierwszej wizycie w Wypożyczalni zostanie wydana karta biblioteczna.

Formularz zapisu dla doktorantów AGH Formularz zapisu dla słuchaczy studiów podyplomowych AGH

Pracowników innych uczelni i instytucji oraz studentów innych uczelni zapraszamy do zapisu tradycyjnego na miejscu, w godzinach otwarcia Wypożyczalni.